LED SuppliesThomas Research Products LED100W-057-C1750-D
LED100W-057-C1750-D
5S-LED100W-057-C1750-D
LED100W-057-C1750-D
LED DRIVER CC AC/DC 19-57V 1.75A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 19 ~ 57 V |
| Current - Output (Max): | 1.75A |
| Power (Watts): | 100W |