LED SuppliesThomas Research Products LED100W-048-C2100-D
LED100W-048-C2100-D
5S-LED100W-048-C2100-D
LED100W-048-C2100-D
LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 2.1A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 16 ~ 48 V |
| Current - Output (Max): | 2.1A |
| Power (Watts): | 100W |