LED SuppliesThomas Research Products LED100W-041-C2450-D
LED100W-041-C2450-D
5S-LED100W-041-C2450-D
LED100W-041-C2450-D
LED DRIVER CC AC/DC 13-41V 2.45A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 13 ~ 41 V |
| Current - Output (Max): | 2.45A |
| Power (Watts): | 100W |