LED SuppliesThomas Research Products LED100W-036-C2800
LED100W-036-C2800
5S-LED100W-036-C2800
LED100W-036-C2800
LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 2.8A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 12 ~ 36 V |
| Current - Output (Max): | 2.8A |
| Power (Watts): | 100W |