LED SuppliesThomas Research Products LED100W-032-C3150-D
LED100W-032-C3150-D
5S-LED100W-032-C3150-D
LED100W-032-C3150-D
LED DRIVER CC AC/DC 10-32V 3.15A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 10 ~ 32 V |
| Current - Output (Max): | 3.15A |
| Power (Watts): | 100W |