LED SuppliesThomas Research Products LED100W-028-C3570
LED100W-028-C3570
5S-LED100W-028-C3570
LED100W-028-C3570
LED DRIVER CC AC/DC 9-28V 3.57A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 9 ~ 28 V |
| Current - Output (Max): | 3.57A |
| Power (Watts): | 100W |