LED SuppliesThomas Research Products LED100W-020-C5000
LED100W-020-C5000
5S-LED100W-020-C5000
LED100W-020-C5000
LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 5A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 7 ~ 20 V |
| Current - Output (Max): | 5A |
| Power (Watts): | 100W |