LED SuppliesThomas Research Products LED06W120-028-C0220-LT
LED06W120-028-C0220-LT
5S-LED06W120-028-C0220-LT
LED06W120-028-C0220-LT
LED DRIVER CC AC/DC 17-28V 220MA
Product Description
| Series: | LED-LT |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 17 ~ 28 V |
| Current - Output (Max): | 220mA |
| Power (Watts): | 6W |