LED SuppliesThomas Research Products LED06W120-020-C0350-LT
LED06W120-020-C0350-LT
5S-LED06W120-020-C0350-LT
LED06W120-020-C0350-LT
LED DRIVER CC AC/DC 12-20V 350MA
Product Description
| Series: | LED-LT |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 12 ~ 20 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 6W |