LED SuppliesThomas Research Products LED06W120-014-C0450-LT
LED06W120-014-C0450-LT
5S-LED06W120-014-C0450-LT
LED06W120-014-C0450-LT
LED DRIVER CC AC/DC 8-14V 450MA
Product Description
| Series: | LED-LT |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 8 ~ 14 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 6W |