LED SuppliesSL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands LE150S24VN
LE150S24VN
5S-LE150S24VN
LE150S24VN
LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A
Product Description
| Series: | LE150S-VN |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 6.25A |
| Power (Watts): | 150W |