LED SuppliesArtesyn Embedded Technologies LDS100-24-H04
LDS100-24-H04
5S-LDS100-24-H04
LDS100-24-H04
LED DRIVER CC/CV AC/DC 24V 4.1A
Product Description
| Series: | LDS100 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | Voltage |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 24V |
| Power (Watts): | 4.1A |
| Voltage - Isolation: | 100W |