LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LDB75-048SW
LDB75-048SW
5S-LDB75-048SW
LDB75-048SW
LED DVR CC/CV AC/DC 24-48V 1.56A
Product Description
| Series: | LDB75 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 24 ~ 48 V |
| Power (Watts): | 1.56A |
| Voltage - Isolation: | 75W |
| Dimming: | 3.75kV (3750V) |