LDB75-024SW
5S-LDB75-024SW
LDB75-024SW
LED DRIVER CC/CV AC/DC 12-24V
Product Description
Series:LDB75
Type:Constant Current
Topology:Voltage
Number of Outputs:AC DC Converter
Voltage - Input (Min):1
Voltage - Input (Max):90VAC
Voltage - Output:305VAC
Current - Output (Max):12 ~ 24 V
Power (Watts):3.125A
Voltage - Isolation:75W
Dimming:3.75kV (3750V)