LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LDB60-012SW
LDB60-012SW
5S-LDB60-012SW
LDB60-012SW
LED DRIVER CC/CV AC/DC 6-12V 5A
Product Description
| Series: | LDB60 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | Voltage |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 6 ~ 12 V |
| Power (Watts): | 5A |
| Voltage - Isolation: | 60W |
| Dimming: | 3.75kV (3750V) |