LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LDB200-048SW
LDB200-048SW
5S-LDB200-048SW
LDB200-048SW
LED DVR CC/CV AC/DC 24-48V 4.25A
Product Description
| Series: | LDB200 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 24 ~ 48 V |
| Power (Watts): | 4.25A |
| Voltage - Isolation: | 200W |
| Dimming: | 3.75kV (3750V) |