LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LDB200-024SW
LDB200-024SW
5S-LDB200-024SW
LDB200-024SW
LED DVR CC/CV AC/DC 12-24V 8.5A
Product Description
| Series: | LDB200 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 12 ~ 24 V |
| Power (Watts): | 8.5A |
| Voltage - Isolation: | 200W |
| Dimming: | 3.75kV (3750V) |