LED SuppliesExcelsys Technologies Ltd LDB100-048SW
LDB100-048SW
5S-LDB100-048SW
LDB100-048SW
LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-48V 2A
Product Description
| Series: | LDB100 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | Voltage |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 24 ~ 48 V |
| Power (Watts): | 2A |
| Voltage - Isolation: | 96W |
| Dimming: | 3.75kV (3750V) |