LED SuppliesERP Power EVM120W-3000-40
EVM120W-3000-40
5S-EVM120W-3000-40
EVM120W-3000-40
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 30 ~ 40 V |
| Power (Watts): | 120mA |
| Voltage - Isolation: | 120W |