LED SuppliesERP Power EVM120W-2700-42
EVM120W-2700-42
5S-EVM120W-2700-42
EVM120W-2700-42
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 38 ~ 42 V |
| Power (Watts): | 113.4mA |
| Voltage - Isolation: | 113W |