LED SuppliesERP Power EVM100W-1200-84
EVM100W-1200-84
5S-EVM100W-1200-84
EVM100W-1200-84
LLC
Product Description
| Series: | 40 |
| Type: | Active |
| Topology: | Constant Current |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 70 ~ 84 V |
| Power (Watts): | 1.2A |
| Voltage - Isolation: | 101W |