LED SuppliesERP Power EVM060W-1400-42-C0B
EVM060W-1400-42-C0B
5S-EVM060W-1400-42-C0B
EVM060W-1400-42-C0B
LLC
Product Description
| Series: | 40 |
| Type: | Active |
| Topology: | Constant Current |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 30 ~ 42 V |
| Power (Watts): | 1.4A |
| Voltage - Isolation: | 59W |