LED SuppliesERP Power ESS030W-1050-21
ESS030W-1050-21
5S-ESS030W-1050-21
ESS030W-1050-21
LLC
Product Description
| Series: | 50 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 14 ~ 21 V |
| Power (Watts): | 1.05A |
| Voltage - Isolation: | 22W |