LED SuppliesERP Power ESS030W-0900-27
ESS030W-0900-27
5S-ESS030W-0900-27
ESS030W-0900-27
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 20 ~ 27 V |
| Power (Watts): | 900mA |
| Voltage - Isolation: | 24W |