LED SuppliesERP Power ESS030W-0700-42
ESS030W-0700-42
5S-ESS030W-0700-42
ESS030W-0700-42
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 28 ~ 42 V |
| Power (Watts): | 700mA |
| Voltage - Isolation: | 29W |