LED SuppliesERP Power ESS020W-0600-27
ESS020W-0600-27
5S-ESS020W-0600-27
ESS020W-0600-27
LLC
Product Description
| Series: | 50 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 20 ~ 27 V |
| Power (Watts): | 600mA |
| Voltage - Isolation: | 16W |