LED SuppliesERP Power ESS020E-0400-42
ESS020E-0400-42
5S-ESS020E-0400-42
ESS020E-0400-42
LLC
Product Description
| Series: | 50 |
| Type: | Active |
| Topology: | Constant Current |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 220V |
| Voltage - Output: | 240V |
| Current - Output (Max): | 24 ~ 42 V |
| Power (Watts): | 400mA |
| Voltage - Isolation: | 17W |