LED SuppliesERP Power ESS015W-1050-14
ESS015W-1050-14
5S-ESS015W-1050-14
ESS015W-1050-14
LLC
Product Description
| Series: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 8 ~ 14 V |
| Power (Watts): | 1.05A |
| Voltage - Isolation: | 15W |