LED SuppliesERP Power ESS015E-0350-32
ESS015E-0350-32
5S-ESS015E-0350-32
ESS015E-0350-32
LLC
Product Description
| Series: | 50 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 220V |
| Voltage - Output: | 240V |
| Current - Output (Max): | 24 ~ 42 V |
| Power (Watts): | 350mA |
| Voltage - Isolation: | 15W |