LED SuppliesERP Power ESS010W-0750-12
ESS010W-0750-12
5S-ESS010W-0750-12
ESS010W-0750-12
LLC
Product Description
| Series: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 6 ~ 12 V |
| Power (Watts): | 750mA |
| Voltage - Isolation: | 9W |