LED SuppliesERP Power ESS010W-0350-24
ESS010W-0350-24
5S-ESS010W-0350-24
ESS010W-0350-24
LLC
Product Description
| Series: | 50 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 14 ~ 24 V |
| Power (Watts): | 350mA |
| Voltage - Isolation: | 8W |