LED SuppliesERP Power ESS010W-0200-42
ESS010W-0200-42
5S-ESS010W-0200-42
ESS010W-0200-42
LLC
Product Description
| Series: | 50 |
| Type: | Active |
| Topology: | Constant Current |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 28 ~ 42 V |
| Power (Watts): | 200mA |
| Voltage - Isolation: | 8W |