LED SuppliesERP Power ESPT050W-1050-42-Z1
ESPT050W-1050-42-Z1
5S-ESPT050W-1050-42-Z1
ESPT050W-1050-42-Z1
LLC
Product Description
| Series: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 28 ~ 42 V |
| Power (Watts): | 1.05A |
| Voltage - Isolation: | 44W |