LED SuppliesERP Power ESP060E-1400-42
ESP060E-1400-42
5S-ESP060E-1400-42
ESP060E-1400-42
LLC
Product Description
| Series: | 50 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 220V |
| Voltage - Output: | 240V |
| Current - Output (Max): | 28 ~ 42 V |
| Power (Watts): | 1.4A |
| Voltage - Isolation: | 59W |