LED SuppliesERP Power ESP050W-1400-32
ESP050W-1400-32
5S-ESP050W-1400-32
ESP050W-1400-32
LLC
Product Description
| Series: | 50 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 21 ~ 32 V |
| Power (Watts): | 1.4A |
| Voltage - Isolation: | 45W |