LED SuppliesERP Power ESP040W-0850-42
ESP040W-0850-42
5S-ESP040W-0850-42
ESP040W-0850-42
LLC
Product Description
| Series: | 50 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 28 ~ 42 V |
| Power (Watts): | 850mA |
| Voltage - Isolation: | 36W |