LED SuppliesERP Power ESM030W-0500-42
ESM030W-0500-42
5S-ESM030W-0500-42
ESM030W-0500-42
LLC
Product Description
| Series: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 28 ~ 42 V |
| Power (Watts): | 500mA |
| Voltage - Isolation: | 21W |