LED SuppliesERP Power ESM020W-0440-34-SS-F1B
ESM020W-0440-34-SS-F1B
5S-ESM020W-0440-34-SS-F1B
ESM020W-0440-34-SS-F1B
LLC
Product Description
| Series: | 50 |
| Type: | Active |
| Topology: | Constant Current |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 120V |
| Voltage - Output: | 277V |
| Current - Output (Max): | 27 ~ 34 V |
| Power (Watts): | 440mA |
| Voltage - Isolation: | 15W |