ESM020W-0440-25
5S-ESM020W-0440-25
ESM020W-0440-25
LLC
Product Description
Series:50
Type:Active
Topology:Constant Current
Number of Outputs:AC DC Converter
Voltage - Input (Min):1
Voltage - Input (Max):120V
Voltage - Output:277V
Current - Output (Max):19 ~ 25 V
Power (Watts):440mA
Voltage - Isolation:11W