LED SuppliesERP Power EBR015U-0350-32
EBR015U-0350-32
5S-EBR015U-0350-32
EBR015U-0350-32
LLC
Product Description
| Series: | 1 |
| Type: | Active |
| Topology: | Constant Current |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90V |
| Voltage - Output: | 132V |
| Current - Output (Max): | 21 ~ 32 V |
| Power (Watts): | 350mA |
| Voltage - Isolation: | 11W |