DLG75PS48
5S-DLG75PS48
DLG75PS48
LED DRIVER CC/CV AC/DC 48V 1.4A
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 48V |
| Power (Watts): | 1.4A |
| Voltage - Isolation: | 67W |
| Dimming: | 3.75kV (3750V) |