DLG75PS36
5S-DLG75PS36
DLG75PS36
LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 2.1A
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 36V |
| Power (Watts): | 2.1A |
| Voltage - Isolation: | 75W |
| Dimming: | 3.75kV (3750V) |