DLG100PS12
5S-DLG100PS12
DLG100PS12
LED DRIVER CC/CV AC/DC 12V 8.3A
Product Description
| Series: | DLG |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | Voltage |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 12V |
| Power (Watts): | 8.3A |
| Voltage - Isolation: | 100W |
| Dimming: | 3.75kV (3750V) |