DLE45PS57
5S-DLE45PS57
DLE45PS57
LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .7A
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 40 ~ 57 V |
| Power (Watts): | 700mA |
| Voltage - Isolation: | 40W |
| Dimming: | 3.75kV (3750V) |