DLE45PS36
5S-DLE45PS36
DLE45PS36
LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V 1.25A
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 24 ~ 36 V |
| Power (Watts): | 1.25A |
| Voltage - Isolation: | 45W |
| Dimming: | 3.75kV (3750V) |