DLE25PS57
5S-DLE25PS57
DLE25PS57
LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .35A
Product Description
Series:DLE25
Type:Constant Current
Topology:Voltage
Number of Outputs:AC DC Converter
Voltage - Input (Min):1
Voltage - Input (Max):90VAC
Voltage - Output:305VAC
Current - Output (Max):40 ~ 57 V
Power (Watts):350mA
Voltage - Isolation:20W
Dimming:3.75kV (3750V)