DLE25PS48
5S-DLE25PS48
DLE25PS48
LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .5A
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 34 ~ 48 V |
| Power (Watts): | 500mA |
| Voltage - Isolation: | 24W |
| Dimming: | 3.75kV (3750V) |