DLE25PS36
5S-DLE25PS36
DLE25PS36
LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V .7A
Product Description
| Series: | DLE25 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | Voltage |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 24 ~ 36 V |
| Power (Watts): | 700mA |
| Voltage - Isolation: | 25W |
| Dimming: | 3.75kV (3750V) |