DLE15PS700-A
5S-DLE15PS700-A
DLE15PS700-A
LED DRIVER CC AC/DC 14-22V 700MA
Product Description
| Series: | DLE |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 14 ~ 22 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 15W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |