DLE15PS1250-A
5S-DLE15PS1250-A
DLE15PS1250-A
LED DRIVER CC AC/DC 8-12V 1.25A
Product Description
| Series: | DLE |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 8 ~ 12 V |
| Current - Output (Max): | 1.25A |
| Power (Watts): | 15W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |